MÖBLER / Bord / Lampbord 7663017
nr 766 3017
Lampbord
50-tal, teak, Dia39, höjd: 43
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:22:02
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr