MÖBLER / Bord / Lampbord 7663017

nr 766 3017

Lampbord

50-tal, teak, Dia39, höjd: 43

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 2 juli 2012
kl 19:22:02